Kancelaria Prawna Liebig & Rossberg

 

Biuro Tłumaczeń mgr Aleksander Grejner zawarło umowę o współpracę z niemiecką Kancelarią Prawną Liebig & Rossberg, stając się tym samym oficjalnym partnerem Kancelarii w zakresie poświadczonego (przysięgłego) i niepoświadczonego tłumaczenia dokumentacji związanej z pomocą prawną dla polskich firm. Biuro Tłumaczeń służy pomocą w nawiązaniu kontaktu z Kancelarią Prawną Liebig & Rossberg, przekazywaniu jej dokumentacji sprawy oraz w zakresie niezbędnych tłumaczeń z nią związanych, przy czym dopiero ten ostatni zakres usług jest dla Klienta płatny. W skład płatnych usług wchodzi wspólny wyjazd z Klientem do jednej z siedzib Kancelarii w Niemczech i tłumaczenie w trakcie rozmów (jeśli okaże się to konieczne) oraz tłumaczenie wszelkich dokumentów pisemnych.
 

Kancelaria Prawna Liebig & Rossberg została założona w 1998 r. i ma siedzibę w Görlitz oraz od 2003 r. również w Dreźnie. Obecnie jest prowadzona przez adwokatów Sörena Liebiga i Jörga Rossberga, jak również współpracującego z nimi adwokata Falka Großmanna.
Kancelaria zajmuje się w głównej mierze sprawami z zakresu prawa cywilnego i karnego.
Jest także wysoko wyspecjalizowana w dziedzinie prawa medycznego oraz prawa pracy.
 

Kancelaria Liebig & Rossberg reprezentuje i doradza przede wszystkim średnim firmom
z Saksonii i Europy Środkowowschodniej, zwłaszcza z Polski.
Dla polskich Klientów zajmuje się również sprawdzaniem płynności finansowej osób fizycznych
i firm.
 

Kancelaria Prawna Liebig & Rossberg obsłuży Państwa w każdej powierzonej sprawie z należytą starannością, znajomością zagadnienia i przejrzystością. Jeszcze przed przyjęciem zlecenia zostaniecie Państwo poinformowani o przebiegu procedur, a w szczególności o wysokości związanych z tym kosztów.